Pe aceeași temă
Anunţul a fost făcut în cadrul şedinţei organizaţiei PDL Bucureşti.
Elena Udrea a precizat că va fi vorba de „o campanie care se va derula în contact direct cu cetăţenii. Membrii noştri, în special tinerii, vor încerca să aducă la cunoştinţa bucureştenilor lansarea acestui program, prin care dorim ca toţi cei care au un proiect bun pentru Bucureşti să vină alături de noi“.